Yaz okullu egitimi Bizimle hemen iletişime geçin
Müşteri referanslarımız
Amerika yaz okulları İngiltere yaz okulları Kanada yaz okulları Malta yaz okulları İspanya yaz okulları En çok merak edilenler
 
Untitled Document
Yaz okulu fırsatları
Danışmanlarımız ingiltere'deydi

YazOkullari.info sitemize hoşgeldiniz. Yaz okulları ya da diğer bilinen ismi ile yaz kampları ülkemizde olduğu gibi Yurtdışında da oldukça popüler programlar. Programların temel felsefesi "öğrenirken eğlence" olarak özetlenebilir. Burada 7-17 yaş aralığındaki çocuklar kendi yaş aralıklarındaki gruplarla birlikte takımlar halinde hem ingilizce veya diğer dilleri öğreniyor, hem de sunulan bir dolu aktivite programı ile hem geziyor, hem spor yapıyor, hem de yeni yetenekler geliştirebiliyor.

Yaz okulların bizce en değerli unsuru ise çocuğun edineceği özgüven olacaktır, keza Yurtdışına tek başına gitmiş ve dönebilmiş bir çocuk artık daha bağımsız haraket edebilecek, unutulmaz anılar edinecek ve uluslararası arkadaşlıklar kuracaktır. Çocuklarımız hem diğer kültürleri tanıma olanağını, hem de burada birebir yaşamanın zorluklarını ve eğlenceli yanlarını kendiler keşfederek daha bağımsız bir birey olma yönünde önemli aşamalar kaydedeceklerdir.

Yaz okullarımızın sunulduğu ülkeler her geçen yıl artıyor ve bu okulların sayısı arttıkça da bunların fiyatları da daha uygun hale geliyor. Bu konuda bize ulaşarak tüm fiyatları ve merak ettiğiniz tüm detayları öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz diğer konuların cevaplarından bazılarını da ayrıca bu sitemizde "merak edilenler" başlıklı menümüzden de okuyabilmeniz mümkün.


En kısa zamanda görüşmek ümidiyle...

Kanada yaz okulları
İspanya yaz okulları
Ec Bekir Buğra Aydın
Merhaba! Ben Bugra. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim. 3 aya yakın bir süreyi bu yaz Karya aracılığıyla gittiğim EC Boston'da geçirdim. Öncelikle belirtmeliyim ki her şey istediğim gibi hatta istediğimden de iyi gitti. Gittiğimde hiçbir sorunla karşılaşmadım. Kurs Boston'ın en merkezi yerinde en güzel binalardan birisinde yer alıyor. İstediğiniz her yere kolayca erişebiliyorsunuz. Ayrıca eğitim sistemi de diğerlerinden oldukça iyi. Birçok sosyal aktiviteye katılımınız kurs tarafından sağlanıyor. Seçmeli ders sınıfları ve bazı partner programları var farklı olarak. Kursa gittiğim ilk günden son güne kadar herkes her konuda yardımda bulundu. Burada tüm vize, b

YAZ OKULLU VİDEOLARI


YAZ OKULU RESİMLERİ